O nas

Kilka słów o nas


Naprawmoto to wszystko czego może potrzebować Twój samochód. Nasz serwis specjalizuje się w szybkiej i profesjonalnej obsłudze pojazdów wszystkich marek. Przez wiele lat pozyskaliśmy sobie setki zadowolonych, stałych klientów. Każda sprawa traktowana jest indywidualnie. Do napraw używamy profesjonalnych narzędzi oraz urządzeń renomowanych firm.

Mając na uwadze komfort naszych klientów na każdą usługę udzielana jest gwarancja. Idąc z duchem czasu obserwujemy wszystkie nowości pojawiające się w świecie motoryzacji, wszystko to po to aby być dla Państwa źródłem rzetelnej i sprawdzonej informacji. Nasz zespół nigdy nie zaprzestaje zgłębiania tajników wiedzy motoryzacyjnej. Wszystkim, którzy dotychczas skorzystali z naszych usług serdecznie dziękujemy. Nowych klientów zachęcamy natomiast do zapoznania się jakością usług naprawmoto!

Dane firmy


P.U.H. DARCAR
Dariusz Wysocki
Adres rejestrowy
Witolda Lutosławskiego 69
05-080 Klaudyn, mazowieckie
NIP 521-27-06-575
REGON 13163479

Opinie Klientów


Ekipa zna temat, potrafi doradzić, wskazać co wymienić tak, żeby nie wykonywać pracy dwa razy. Klient jest zadbany, a każde zlecenie realizowane indywidualnie.

Jarek K.

Do naprawmoto zwróciłam się z jednym problemem - "popsuł mi się samochód". Później wszystko naprawiło się "samo" :) Panowie błyskawicznie zdiagnozowali usterkę, wycenili koszty naprawy, a gdy okazało się, że jest za drogo, zaproponowali alternatywne rozwiązanie. Znalazłam mój warsztat samochodowy. Polecam wszystkim paniom.

Ania